Solid Automator

verze: 10.1.4146, 4.06.2020
os: Windows Vista/7/8/10
cena: 7 198,00 Kč, 8 709,58 Kč vč. DPH

Solid Automator monitoruje obsah definovaných zdrojových složek a za pomocí předdefinovaných nastavení automatizuje konverzi souborů v těchto složkách. Program umožňuje automatický převod grafických souborů do PDF, validaci PDF/A, převod PDF na PDF/A.

archivace pomocí PDF/A

  • Konverze grafiky do PDF: Převeďte vaše grafické soubory na archivovatelné PDF/A-1b dokumenty, které lze plnohodnotně prohledávat.
  • Konverze PDF na PDF/A: Převeďte existující PDF dokumenty (běžné nebo naskenované) na PDF/A-1b dokumenty odpovídající normě ISO 19005-1, které lze spolehlivě archivovat a prohledávat.
  • OCR pro vyhledávání: Aplikací OCR (optické rozeznávání znaků) vytvoříte textovou vrstvu k naskenovaným dokumentům, která zajistí jejich snadnou indexaci a možnost textového vyhledávání.
  • Solid OCR: podpora 13 jazyků (angličtina, dánština, finština, francouzština, holandština, italština, němčina, norština, polština, portugalština, ruština, španělština a švédština).
  • Validace PDF/A: Ověřte, zda vaše existující PDF soubory odpovídají normě ISO 19005-1, ISO 19005-2 a jsou tedy vhodné k archivaci.

Stáhnout zkušební verzi

V následujícím odstavci nabízíme ke stažení aktuální zkušební verzi programu Solid Automator.

Po kliknutí na jeden z odkazů bude zahájeno vlastní stahování programu.

Stáhnout můžete tyto varianty programu

Koupit program

V následujícím odstavci jsou zobrazeny všechny varianty programu Solid Automator, které prodáváme.

Po kliknutí na jeden z odkazů budete přesměrováni do našeho internetového obchodu obchod.mokry.cz.

Zakoupit můžete tyto varianty programu