O&O Defrag Professional Edition

verze: 23.0.3080, 6.09.2019
os: Windows 7/8/10
cena: 639,00 Kč, 773,19 Kč vč. DPH

Nový O&O Defrag Professional Edition pro pracovní stanice s Windows, vám umožní dosažení a udržení nejvyššího stupně výkonu vašeho systému. Optimalizuje pevné disky pracovních stanic se systémy Windows XP Home, Windows XP Professional, Windows 2000 Professional a Windows NT 4 Workstation. O&O Defrag spojí a seřadí defragmentované soubory, čímž optimalizuje proces přístupu k souborům pro čtení/zápis dat a výrazně tak zvýší rychlost systému. Poslední verze nabízí nové funkce, navržené pro snadnou a profesionální optimalizaci sytému, které nenaleznete u jiného, konkurenčního produktu.

Proč O&O Defrag?

O&O Defrag řeší problémy se ztrátou výkonu a stability, způsobené fragmentací pevného disku. Opakované ukládání, modifikace a mazání souborů vede k jejich rozdělení na malé částí - fragmenty, které jsou roztroušeny po celém disku. Táto fragmentace bývá hlavní příčinou ztráty výkonu systémů s Windows. Jelikož je pevný disk nejpomalejším komponentem počítače, je jeho optimalizace obzvláště důležitá. O&O Defrag opět spojí a seřadí fragmenty souborů a vrátí tak ztracený výkon a umožní opět efektivní provoz vašeho hardware.

 • Bez omezení počtem, typem nebo velikostí pevných disků. Bez ohledu na počty megabytů, gigabytů nebo terabytů vašich oddílů, zda používáte SCSI nebo IDE pevné disky, zda jsou začleněny do RAID pole - O&O Defrag nabízí snadno, rychle a bezpečně optimální výkon.
 • Automatická detekce optimální konfigurace pro každý systém.
 • Zvláštní podpora mobilních systémů použitím technologie IntelligentPowerControl. Jakmile je notebook odpojen od vnějšího zdroje napájení, defragmentace je automaticky přerušena a veškerá energie je k dispozici pro vaši práci.
 • Podrobné reporty dokumentují každou akci v procesu defragmentace, takže si můžete vytvořit představu o stavu pevných disků vašeho systému.
 • Úplná podpora nových funkcí Windows XP (Layout.ini) a online defragmentace důležitých systémových souborů, jako je MFT (Master File Table).
 • Integrovaná STEALTH technologie. STEALTH umožňuje výjimečně rychlou defragmentaci běžící na pozadí, nepozorovanou koncovým uživatelem. Byla navržena speciálně pro objemné úložné systémy (> 1 TB) a pevné disky serverů s velkým množstvím souborů.
 • O&O ActivityGuard Professional periodicky monitoruje vytížení systému a přizpůsobí použití systémových prostředků programem O&O Defrag. Optimalizovaná a neomezeně nastavitelná správa systémových prostředků způsobuje, že je defragmentační proces "neviditelný" pro koncového uživatele.
 • O&O Defrag nyní nabízí pět různých strategií defragmentace pro individuální optimalizaci systému a zajištění nejlepších výsledků:
  • STEALTH pro prostředkově optimalizovanou defragmentaci
  • SPACE pro klasickou konsolidaci pevného disku
  • COMPLETE/Name pro defragmentaci s abecedním uspořádáním souborů dle jejich názvů
  • COMPLETE/Date pro defragmentaci s uspořádáním souborů dle data jejich poslední modifikace
  • COMPLETE/Access pro defragmentaci s uspořádáním souborů dle data posledního přístupu k souborům
 • Threshold - Automatická defragmentace po dosažení předdefinované úrovně fragmentace umožňuje nastavení mezní hodnoty pro přípustnou úroveň fragmentace. Jakmile je limitu dosaženo, O&O Defrag automaticky spustí optimalizační proces, a zajistí tak prevenci další výraznější ztráty výkonu systému.
 • Podpora prostředí příkazového řádku pro řízení lokální defragmentace bez GUI.
 • Volitelná integrace s Microsoft Management Console (MMC).
 • Načasování automatické defragmentace. Pokročilý plánovač dává uživateli možnost definovat a spustit automatickou a periodickou defragmentaci na pozadí, což garantuje nepřetržitě optimální výkon systému.
 • Defragmentace při startu systému. Defragmentace stránkovacího souboru, registru, Master File Table (MFT) na NTFS a libovolných dalších souborů, které jsou uzamčeny za běhu systému (Exchange nebo SQL databáze) a které jsou specifikovány uživatelem.

Stáhnout zkušební verzi

V následujícím odstavci nabízíme ke stažení aktuální zkušební verzi programu O&O Defrag Professional Edition.

Po kliknutí na jeden z odkazů bude zahájeno vlastní stahování programu.

Stáhnout můžete tyto varianty programu

Koupit program

V následujícím odstavci jsou zobrazeny všechny varianty programu O&O Defrag Professional Edition, které prodáváme.

Po kliknutí na jeden z odkazů budete přesměrováni do našeho internetového obchodu obchod.mokry.cz.

Zakoupit můžete tyto varianty programu