Ad-Aware

verze: 9.0, 6.12.2010
os: Windows 2000/XP/Vista/7

Ad-Aware Internet Security poskytuje zbraně pro boj i s nejzákeřnějšími formami nebezpečného software, ochranu před viry, spyware, trojskými koňmi, programy pro zaznamenávání stisknutých kláves a zcizování hesel, rootkity apod. Pokročilá technologie ochrany v reálném čase s minimálními nároky na systémové prostředky umožňuje bezstarostné využívání internetu.

edice

Program se nabízí v několika variantách.

verze Free

nabízí ochranu před nebezpečným software, viry, spyware a základní ochranu v reálném čase. Verze Free je zdarma pro nekomerční užití.

verze Pro

nabízí vše co verze Free a navíc pokročilejší ochranu v reálném čase a systém pro odstranění rootkitů, režim Do Not Disturb (Ad-Aware vás nebude vyrušovat ani zatěžovat systém) a nástroje umožňující zrychlení startu vašeho systému.

verze Total Security

nabízí vše co verze Pro a navíc Personal Firewall, ochranu před spamem a phishingem, ochranu nebezpečnými soubory zasílanými prostřednictvím IM klientů, rodičovskou ochranu, speciální ochranu při využívání sociálních sítí (např. Facebook) a nástroje pro optimalizaci výkonu vašeho počítače.

verze Business Edition

nabízí všechny bezpečnostní funkce ostatních verzí Ad-Aware Internet Security optimalizované pro použití ve firemních sítích: centralizace a flexibilita administrace klientů, možnost integrace s Active Directory, tvorba vlastních reportů, další minimalizace zátěže klientských systémů, a další.

Stáhnout zkušební verzi

V následujícím odstavci nabízíme ke stažení aktuální zkušební verzi programu Ad-Aware.

Po kliknutí na jeden z odkazů bude zahájeno vlastní stahování programu.

Stáhnout můžete tyto varianty programu

Koupit program

V následujícím odstavci jsou zobrazeny všechny varianty programu Ad-Aware, které prodáváme.

Po kliknutí na jeden z odkazů budete přesměrováni do našeho internetového obchodu obchod.mokry.cz.

Zakoupit můžete tyto varianty programu