System Mechanic Professional

verze: 18.0.1, 22.02.2017
os: Windows 7/8/10
cena: 1 777,00 Kč, 2 150,17 Kč vč. DPH

System Mechanic Professional nabízí balík pěti výkonných produktů a více než 70 nástrojů pro optimalizaci a zabezpečení počítače.

System Mechanic - dokáže zajistit rychlejší a bezchybný chod vašeho počítače

iolo AntiVirus - poskytuje nepřetržitou, certifikovanou ochranu před viry, červy, trojskými koňmi a dalšími nebezpečnými programy

iolo Personal Firewall - za pomocí blokování neoprávněné komunikace mezi počítačem a sítí internet ochrání vaše osobní data a soukromí před hackery a zloději identity

Search and Recover - zachrání vaše obrázky, videa, zprávy elektronické pošty, dokumenty, systémové a další soubory nebo složky nechtěně smazané z pevných disků a jiných datových médií

DriveScrubber - bezpečně skartuje citlivá data a zabrání tak, aby se dostala do nepovolaných rukou při prodeji, darování, recyklaci nebo přeřazení vašeho počítače

System Mechanic

System Mechanic dokáže zajistit rychlejší a bezchybný chod vašeho počítače. Arzenál více než 40 výkonných nástrojů automaticky vyřeší i ty nejúpornější problémy, odstraní nepotřebné soubory, optimalizuje rychlost připojení k internetu a stahování souborů, ochrání vaše soukromí a trvale udrží maximální výkon počítače.

iolo AntiVirus

iolo AntiVirus poskytuje nepřetržitou, certifikovanou ochranu před viry, červy, trojskými koňmi a dalšími nebezpečnými programy. Pokročilá real-time technologie, plně integrovaný skener elektronické pošty, hodinové aktualizace definičních souborů a intuitivní uživatelské prostředí umožňují snadno trvale udržovat počítač bez virové nákazy.

iolo Personal Firewall

Blokováním neoprávněné komunikace mezi počítačem a sítí internet iolo Personal Firewall ochrání vaše osobní data a soukromí před hackery a zloději identity. Díky databázi tisíce profilů chování dokáže patentovaný systém IntelliDefense automaticky rozhodnout, které programy mohou přistupovat k internetu.

Search and Recover

Search and Recover zachrání vaše obrázky, videa, zprávy elektronické pošty, dokumenty, systémové a další soubory nebo složky nechtěně smazané z pevných disků, CD/DVD disků, hudebních přehrávačů, fotoaparátů, paměťových karet a dalších přenosných zařízení.

DriveScrubber

Nástroj bezpečně skartuje citlivá data a zabrání tak, aby se dostala do nepovolaných rukou při prodeji, darování, recyklaci nebo přeřazení vašeho počítače. Informace trvale odstraní a přepíše s využitím metod splňujících přísné vládní a armádní standardy.

DriveSense

Nástroj pro zkušené uživatele poskytující údaje o aktuálním stavu pevných disků.

ActiveCare

ActiveCare zajistí, že veškerá činnost programu se provádí bez narušení vaši práce na pozadí běhu systému, v době jeho nečinnosti.

Nástroj pro defragmentaci a zkompaktnění registru

Provádí komplexní analýzu registru vašeho systému, detekuje kritická místa snižující výkon a graficky zobrazí nevyužitý prostor. Při dalším startu systému registr defragmentuje a kritická místa odstraní.

Stáhnout zkušební verzi

V následujícím odstavci nabízíme ke stažení aktuální zkušební verzi programu System Mechanic Professional.

Po kliknutí na jeden z odkazů bude zahájeno vlastní stahování programu.

Stáhnout můžete tyto varianty programu

Koupit program

V následujícím odstavci jsou zobrazeny všechny varianty programu System Mechanic Professional, které prodáváme.

Po kliknutí na jeden z odkazů budete přesměrováni do našeho internetového obchodu obchod.mokry.cz.

Zakoupit můžete tyto varianty programu