System Mechanic

verze: 18.0.1, 9.02.2016
os: Windows 7/8/10
cena: 1 199,00 Kč, 1 450,79 Kč vč. DPH

System Mechanic dokáže zajistit rychlejší a bezchybný chod vašeho počítače. Arzenál více než 40 výkonných nástrojů automaticky vyřeší i ty nejúpornější problémy, odstraní nepotřebné soubory, optimalizuje rychlost připojení k internetu a stahování souborů, ochrání vaše soukromí a trvale udrží maximální výkon počítače.

PC TotalCare – jediným kliknutím myši provede vše potřebné

PC TotalCare zajišťuje maximální výkon a stabilitu vašeho systému spuštěním všech nezbytných nástrojů Power Tools:

PC Repair Wizard

PC Accelerator Wizard

PC Cleanup Wizard

PC Security Wizard

Power Tools – automatizovaní průvodci pro řešení vašich problémů

PC Repair Wizard
Odstraní stovky i těch nejhouževnatějších problémů a chyb. Opraví problémy s pevným diskem, registrem systému, umožní vytvořit záchranné CD pro obnovu nefunkčního systému, provádí automatickou preventivní údržbu vašeho počítače.

PC Accelerator Wizard
Eliminací kritických míst a fragmentovaných dat dokáže zvýšit výkon vašeho počítače až o 300%. Umožňuje rychlou defragmentaci souborů, urychlí spouštění počítače, zvýší rychlost připojení k internetu, defragmentuje a uvolní nepoužívanou paměť.

PC Cleanup Wizard
Bezpečně uvolní gigabajty místa zabíraného nepotřebnými soubory, odstraní neplatné deinstalátory a programy, smaže historii po internetových aktivitách.

PC Security Wizard
Ukončí činnost nebezpečných programů a automaticky odstraní bezpečnostní slabiny, které váš systém otevírají hackerům, virům a zlodějům identity.

Patentovaná technologie ActiveCare

Pouze System Mechanic nabízí technologii ActiveCare automaticky zajišťující bezproblémový a rychlý chod vašeho systému. Pracuje, aniž by docházelo k rušení vaši práce, na pozadí běhu systému v době jeho nečinnosti.

Další nástroje

Komplexní oprava a optimalizace registru systému
Registr Windows je jednou z nejdůležitějších komponent vašeho operačního systému a zdrojem 90% počítačových problémů. System Mechanic poskytuje výkonné nástroje pro vyčištění, optimalizaci, opravu, defragmentaci, zálohování a zkompaktnění registru.

Netbooster
Jediným kliknutím zvýší NetBooster rychlost stahování souborů z internetu, hraní online her a otevírání webových stránek.

Advanced Disk Defrag
System Mechanic nabízí výkonné nástroje pro defragmentaci disku: High-speed Disk Defrag, Boot-time Defrag, Low-level Ultra-deep Defragmentation a Right-click Defragmentation.

System Customizer
Poskytuje okamžitý přístup k více než 100 nedokumentovaných nastavení Windows. Můžete tak optimalizovat nabídku Start, editovat data pro obnovu, měnit chování multimédií, zvýšit bezpečnost stránkovacího souboru a další.

DriveSense
Nástroj pro zkušené uživatele poskytující údaje o aktuálním stavu pevných disků.

Stáhnout zkušební verzi

V následujícím odstavci nabízíme ke stažení aktuální zkušební verzi programu System Mechanic.

Po kliknutí na jeden z odkazů bude zahájeno vlastní stahování programu.

Stáhnout můžete tyto varianty programu

Koupit program

V následujícím odstavci jsou zobrazeny všechny varianty programu System Mechanic, které prodáváme.

Po kliknutí na jeden z odkazů budete přesměrováni do našeho internetového obchodu obchod.mokry.cz.

Zakoupit můžete tyto varianty programu