Virtual CD

verze: 10.1.0.13, 24.05.2011
os: Windows XP/Vista/7

Virtual CD zkopíruje vaše CD a DVD na pevný disk počítače nebo serveru s využitím vysoce efektivních metod datové komprese. Virtuální CD/DVD jsou poté spuštěna ve virtuálních CD/DVD mechanikách, které jsou automaticky konfigurovány systémem Windows a podporují všechny funkce skutečných, fyzických CD/DVD mechanik.

Virtual CD bylo rozšířeno o řadu nových možností a vylepšení

  • Nová funkce Snapshot, umožňující uložení aktuálního stavu virtuálních jednotek.
  • Jednotky Smart Virtual CD jsou nyní kompatibilní s USB flash disky.
  • Neomezený počet virtuálních zapisovacích CD/DVD jednotek.
  • Inkrementální rozšiřování obrazů CD disků.
  • Vylepšené čtecí algoritmy.
  • Nová funkce pro spouštění úloh, umožňující automatizaci tvorby obrazů.

Virtual CD – to pravé pro vaše PC

Ukončete zdlouhavé hledání a vkládání vašich CD nebo DVD disků
S pomocí Virtual CD můžete vytvořit komprimované 1:1 kopie CD/DVD disků (virtuální CD/DVD) na vašem pevném disku a původní CD/DVD disky klidně uschovat na bezpečném místě. Virtuální CD nebo DVD tak nyní bude k dispozici pouhým stiskem tlačítka nebo dokonce automaticky při spuštění příslušného programu.

Již žádné rušení zvukem mechaniky, už žádná potřeba výměny CD disků a pomalé spouštění aplikací
S Virtual CD můžete získat až 23 virtuálních CD/DVD jednotek, které pracují naprosto stejně jako skutečné mechaniky, ale až 200 násobně rychleji! Jediným zvukem, který uslyšíte, je přehrávaná hudba nebo zvuky aplikace. Můžete se tak plně věnovat své práci nebo zábavě.

Rychlý, praktický, efektivní!
Vy, vaše děti, zaměstnanci, prostě nikdo již nemusí manipulovat s křehkými CD/DVD disky. Hudba, hry, vyhledávací programy, grafika - vše je spouštěno mnohem rychleji a bezprostředně k dispozici. Můžete současně používat různé programy bez nutnosti nákupu dalších mechanik, což znamená rychlý návrat vynaložené investice.

Virtual CD vám může nabídnout ještě více!

  • Použití virtuálních CD v síti.
  • Vypálení virtuálního CD na CD-R.
  • Ochrana vašich virtuálních CD heslem nebo šifrováním.
  • Ochrana vašich "skutečných" fyzických CD/DVD mechanik heslem.

Žádné riziko, ověřená kvalita!
Od roku 1998 již využívají výhod Virtual CD milióny domácích i firemních uživatelů. O jednoduchosti používání Virtual CD svědčí různá ocenění, udělované programu každým rokem. Nepochybně se i vy stanete nadšeným uživatelem. S pomocí Virtual CD budete mít na dosah ruky vaše CD-éčka s hrami, programy pro plánování cest, slovníky a literaturu, archívy fotografií.

Optimální řešení i pro vaši privátní síť.
Máte vy nebo vaše rodina doma více počítačů? Stává se, že nemůžete najít CD/DVD disk, který právě potřebujete? Virtual CD nabízí jednoduché řešení: vytvořte obrazy všech vašich CD a DVD disků a uložte je centrálně, nebo na libovolný z vašich počítačů. Všechny obrazy potom budou kdykoliv dostupné z libovolného počítače ve vaši síti.

Nové možnosti Virtual CD

Kompatibilita s Windows Vista: “ Certified for Windows Vista ”
Virtual CD v9 disponuje, stejně jako předchozí verze, certifikovaným ovladačem. Ve vztahu k Windows Vista získal Virtual CD v9 nejvyšší možnou úroveň certifikace: "Certified for Windows Vista".

Inkrementální rozšiřování obrazů CD disků
K existujícím VCD obrazům lze přidávat další technická data, například geometrii CD, bez nutnosti opakovaného vytvoření celého obrazu.

Rychlý přístup k programům v panelu nástrojů
Všechny programy v panelu nástrojů Virtual CD lze nyní zpřístupnit prostřednictvím zástupců. Panel nástrojů již tedy nemusíte otevírat pokaždé, když potřebujete některý z jeho programů.

Jednotky Smart Virtual CD jsou nyní kompatibilní s USB flash disky
Od verze 9 již není funkce Smart Virtual CD omezena jen na optická média, ale lze rovněž použít s dalšími přenosnými médii pro ukládání dat. Použít lze například k uložení připojitelných virtuálních jednotek na USB flash disky nebo podobná datová úložiště.

Neomezený počet virtuálních zapisovacích CD/DVD jednotek
Aby bylo možné budoucí používání šifrované DVD-RAM jednotky s více virtuálními zapisovacími mechanikami, je nyní možné všechny virtuální CD/DVD jednotky používat jako virtuální zapisovací mechaniky.

Comparison Wizard
Nový nástroj Comparison Wizard umožňuje porovnat fyzický CD disk a jeho obraz nebo dva obrazy, pro ověření jejich identičnosti.

Vylepšená utilita Quick Start
Utilita Quick Start je nyní dostupná z kontextové nabídky u libovolné fyzické CD/DVD mechaniky. Nejdůležitější funkce programu Virtual CD (One-Click kopie, 1:1 kopie a další) tak lze spouštět ještě snadněji.

Funkce Snapshot
Nová funkce programu Virtual CD v9 umožňující uložit snímek aktuálního stavu virtuálních jednotek: která virtuální CD jsou ve kterých jednotkách a které jednotky jsou prázdné. Vytvořený snímek lze použít k opakovanému vytvoření příslušného stavu, bez starostí s tvorbou skriptu.

Možnost seskupování
Vedle možnosti třídění obrazů do uživateli definovaných složek lze nyní obrazy rovněž seskupovat dle zvolených kritérií.

Spouštění úloh
Nová funkce pro spouštění úloh, integrovaná v programu Virtual CD v9, usnadňuje automatizaci tvorby obrazů. Tato funkce je zvláště užitečná při tvorbě více virtuálních CD najednou. Jedinou akcí, kterou musí uživatel provést, je výměna fyzického média. Není požadováno žádné další nastavení nebo jiná uživatelská akce.

Stáhnout zkušební verzi

V následujícím odstavci nabízíme ke stažení aktuální zkušební verzi programu Virtual CD.

Po kliknutí na jeden z odkazů bude zahájeno vlastní stahování programu.

Stáhnout můžete tyto varianty programu

Koupit program

V následujícím odstavci jsou zobrazeny všechny varianty programu Virtual CD, které prodáváme.

Po kliknutí na jeden z odkazů budete přesměrováni do našeho internetového obchodu obchod.mokry.cz.

Zakoupit můžete tyto varianty programu