Novinky

Změna v instalaci české verze FinePrint a pdfFactory

Od verze FinePrint 7.04 a pdfFactory 4.64 již nejsou samostatné instalační soubory pro českou verzi, ale česká lokalizace je součástí jednoho vícejazyčného instalačního souboru. Jazyk se volí během instalace programu.

Bezplatný upgrade Xara Web Designer MX (Premium) v8

Zákazníci, kteří zakoupili Xara Web Designer (Premium) v7 po 27.2.2012, mají nárok na bezplatný upgrade na novou verzi 8. Pokud splňujete podmínky pro bezplatný upgrade, kontaktujte autory na adrese sales@xara.com.

Zákazníkům, kteří zakoupili program u nás, jsme již bezplatný upgrade poslali emailem. Naleznou je také v historii jejich objednávek v našem obchodě.

České prostředí pro Infix PDF Editor 5

Uživatelské prostředí programu Infix PDF Editor je od verze 5.10 i v češtině. Nastavení češtiny provedete v okně "Preferences" (menu File), záložka Spelling, položka "User interface language".

Na překladu návodu se ještě pracuje.

Textové a grafické poznámky v pdfFactory Pro 4.50

Do pdf souborů vytvořených v pdfFactory Pro je možné přímo v pdfFactory Pro dopsat textové poznámky, vložit grafiku, grafický podpis a iniciály. Podrobný popis změn naleznete na této stránce.

Nová verze FinePrint 6.25 - jméno tiskárny je zpět

Verze 6.25 nepřináší mnoho viditelných změn. Hlavní viditelnou změnou je vrácení jména vybrané tiskárny zpět na hlavní panel, jak to bylo před verzí 6.20.

Infix PDF Editor 5 Beta

Společnost Iceni Technology zveřejnila betaverzi programu Infix PDF Editor 5. Novou verzi si můžete stáhnout z tohoto odkazu: infixsetupbeta5.exe.

Zákazníci, kteří nyní (po 8.6.11) zakoupí stávající verzi programu , obdrží bezplatný upgrade na novou verzi 5.

Bezplatný upgrade Xara Web Designer 7

Zákazníci, kteří zakoupili Xara Web Designer 6 během posledních 6 týdnů, mají nárok na bezplatný upgrade na novou verzi 7. Pokud splňujete podmínky pro bezplatný upgrade, kontaktujte autory na adrese sales@xara.com.

Zákazníkům, kteří zakoupili program u nás a splňují podmínky (nákup po 9.2.2011), jsme již bezplatný upgrade poslali emailem. Naleznou je také v historii jejich objednávek v našem obchodě.

Bezplatný upgrade Solid PDF Converter 7, Solid PDF Tools 7

Zákazníci, kteří zakoupili Solid PDF Converter 6 nebo Solid PDF Tools 6 během posledních 90 dnů, mají nárok na bezplatný upgrade na novou verzi 7. Na stránce http://www.soliddocuments.com/special_offers.htm vložte email, který jste použili při objednávce programu (je součástí unlock code). Pokud splňujete podmínky pro bezplatný upgrade, obdržíte emailem nový unlock code.

Nová verze PowerDirector 9

Nová verze programu PowerDirector přínáší především 64-bitovou nativní verzi programu (edice Ultra64) a TrueVelocity technologiii optimalizující zátěž CPU současným spouštěním úloh a využívající plný výkon moderních CPU/GPU.